Vizualizace a projekty

Návrhy interiéru tvoříme v programu SketchUp a každá místnost a pracoviště Vám předáme v 3D modelech z té či oné nábytkové řady, kterou si vyberete.

Projetky interiérů našim zákazníkům neúčtujeme. Stačí nám poslat zaměřený půdorys s kótami, případně půdorys zhotovený v AUTOCADU nebo ve SketchUp. Napíšete požadavek, kolik pracovišť v prostoru požadujete, jaké plánujete vybavení pracoviště, způsob práce uživatelů, vyberete nábytkovou řadu a pod.. My se s Vámi telefonicky spojíme a požadavek spolu ještě upřesníme. Jestliže nemáte půdorysy k disposici, domlouváme osobní návštěvu a kanceláře zaměříme. Zaměření místností děláme také vždy před zhotovením finální nabídky sloužící pro objednání nábytku.

Standardně děláme i varianty ve více nábytkových řadách pro porovnání finančního rozdílu.

Zhotovené návrhy ke konzultaci posíláme emailem ve formátu pdf a na A4 tak, aby šel vytisknout na běžné tiskárně. Opřipomínkovaný návrh nám pošlete emailem zpět, případně si telefonicky upřesníme změny. Po zapracování požadovaných změn posíláme projekt k odsouhlasení společně s cenovou nabídkou.

picturepicturepicturepicturepicturepicture

více VIZUALIZACÍ

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)