LUCA CZ, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2003, jako nástupnická firma sdružení fyzických osob, jejíž bývalí členové jsou nyní jednatelé společnosti a v oblasti interiérů pracují již od roku 1995.

Společnost LUCA CZ, s.r.o. -  dodavatel pro kancelářský nábytek, interiérové příčky, recepce, kancelářské židle, sedačky, vestavěné skříně, koberce, malby a nátěry , stěhování, atypický nábytek, nábytek na míru, komplexní rekonstrukce interiérů. LUCA CZ, s.r.o. je orientována na evropského zákazníka, který uznává vysokou kvalitu zboží, služeb, spolehlivost a rychlost. 

Zařídíme Vám kancelář do 48 hod.. Dobu montáže přizpůsobíme Vašim požadavkům, např. provedeme montáž v dnech volna, odpoledne nebo ve večerních hodinách.  

Od založení společnosti se činnost soustředila výhradně na zákazníka, který požaduje osobní přístup a vysokou kvalitu odvedené práce. Společnost LUCA CZ, s.r.o. provádí návrhy a realizace kompletních kancelářských interiérů a investičních celků, s důrazem na efektivnost, účelnost a vzhled zrealizovaného interiéru.


  • Pro architektonická studia i pro jednotlivé architekty a projektanty máme nachystané velmi zajímavé podmínky  pro spolupráci.
  • Od roku 2005 se zabýváme velkoobchodem s kovovými stolovými podnožemi a komponenty, které jsou určené pro výrobce nábytku.
  • Naší snahou vždy byla a i nadále bude maximální spokojenost našich zákazníků.
  • Současný světový vývoj a vstup ČR do EU nás vedl k zahájení spolupráce se společností LAS MOBILI s.r.l., která je v současné době čtvrtá největší společnost vyrábějící kancelářský nábytek na světě.

Jsme přesvědčeni, že naše nabídka plně uspokojí každého uživatele v porovnání kvalita/cena a zároveň širokou škálou profesionálních služeb. Za výsledky práce našeho týmu hovoří řada spokojených zákazníků, mezi nimiž jsou soukromé osoby, malé i velké firmy, státní úřady i nadnárodní společnosti.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)